Contact

Nationalestraat 90
2000 Antwerpen

+32 (0)3/257.55.55
info@ccimmo.be

Lid van

Immoscoop

 

CIB

Prachtig 2 slpk appartement in hartje Antwerpen!

€ 1.150 / maand+ € 15 kosten
Nieuw
Rijke Beukelaarstraat 6 / 201, 2000 Antwerpen(ref. 15196)

2
1
80 m²

Informatie gelijkvloers appartement

Op zoek naar een oase van rust midden in de bruisende stad? Dan is dit instapklare 2-slaapkamerappartement van ca. 75 m² met bruikbaar terras, ideaal gelegen in de geliefde Sint-Andrieswijk in het historisch centrum van Antwerpen, precies wat u zoekt! Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers, een badkamer met instapdouche en een functioneel uitgeruste keuken, met afwasmachine. De lichtrijke leefruimte met grote raampartijen zorgt voor een aangenaam en warm thuisgevoel, dankzij de autoluwe straat geniet je hier ook echt van rust! Een unieke opportuniteit voor wie comfortabel wil wonen in het hart van de stad, met winkels, horeca en openbaar vervoer op wandelafstand.

Indeling

  • Keuken uitgerust met afwasmachine, koelkast met vriesvak, inductie kookplaat, dampkap.
  • Leefruimte met veel natuurlijke lichtinval en zicht op autoluwe straat.
  • Terras ZW gericht.
  • Slaapkamer 1 achteraan ca. 12m² met terras.
  • Slaapkamer 2 achteraan ca. 10m²
  • Badkamer met instapdouche, lavabo met meubel, handdoekdroger en aansluiting voor wasmachine.
  • Apart toilet met handenwasser.

Huur informatie

  • Huurprijs: 1.150 EUR/maand
  • Beschikbaar: 1/06/2026
  • Waarborg: 3 maanden
  • Vaste kosten: 50 EUR/maand
  • Verbruik: gas, water en elektriciteit individueel
  • Huurders aansprakelijkheid- brandverzekering verplicht aan te sluiten.
  • Intredende plaatsbeschrijving: huurders aandeel ca. 200 EUR + BTW

Gebouw

  • Gebouw bestaande uit 4 appartementen: GLV met tuin terras- 1ste - 2de en penthouse met terras en een kelder.
  • Verzorgde inkomhal in marmer.
  • Geen lift.
  • Parlofoon.

Ligging

  • Zeer gezellig gelegen in zijstraat van Nationalestraat - deze straat is autoluuw
  • Winkels, bistro's, openbaar vervoer op wandelafstand
  • Sint andries is gewilde ,trendy buurt tussen Zuid en historisch Antwerpen
  • Mobi score 9,9/10

*De informatie in deze prospect is ter informatieve titel: de kandidaat-huurders moeten hun eigen zaak maken van het verkrijgen, controleren en interpreteren van deze informatie.

** De foto's zijn ter illustratie, dit zijn gerenderde foto's. De realiteit kan verschillen.

Axl Geets03/257.55.55axl@ccimmo.be

Deel dit pand

Prachtig 2 slpk appartement in hartje Antwerpen!
Prachtig 2 slpk appartement in hartje Antwerpen!
Prachtig 2 slpk appartement in hartje Antwerpen!
Prachtig 2 slpk appartement in hartje Antwerpen!
Prachtig 2 slpk appartement in hartje Antwerpen!
Prachtig 2 slpk appartement in hartje Antwerpen!
Prachtig 2 slpk appartement in hartje Antwerpen!

Documenten

RBS PLANS 3 A3.pdfDownloaden

Algemene informatie

AdresRijke Beukelaarstraat 6 / 201, 2000 Antwerpen

Bewoonbare oppervlakte80 m²

OmgevingStedelijk

Oppervlakte living32 m²

Verdieping2

Gevelbreedte5,50 m

Aantal verdiepingen3

Breedte plot5,50 m

Aantal slaapkamers2

BeschikbaarheidHuurovereenkomst te respecteren

Aantal doucheruimtes1

Orientatie achterkantZuid

Aantal toiletten1

Energieprestatie

Certificaat elektriciteitJa, conform AREI

Keuring stookolietank-

EPC Referentie1490332

Financieel

Prijs€ 1.150 / maand

Plaatsbeschrijving€ 200

Lasten huurder€ 15Lasten bestaan uit: gemeenschappelijke kosten, diverse kosten, onderhoud

Waarborg€ 3.450

Comfort

VerwarmingCentraal

RaamkozijnenAluminium

KeukenUitgerust

InterieurDubbele beglazing, Veel lichtinval

BeglazingDubbel

BestemmingPrivé - ééngezins

Bebouwing

BebouwingGesloten

DakPuntdak

StaatPerfecte staat

Indeling

Living31 m²
l vorm - veel licht
Ingerichte keuken
open keuken
Terras2 m²
zon
Badkamer3.7 m²
grote inloopdouche
WC
aparte wc
Slaapkamer7.7 m²

Inkomhal

Slaapkamer11.3 m²

Documenten

RBS PLANS 3 A3.pdfDownloaden

Algemene informatie

AdresRijke Beukelaarstraat 6 / 201, 2000 Antwerpen

Bewoonbare oppervlakte80 m²

OmgevingStedelijk

Oppervlakte living32 m²

Verdieping2

Gevelbreedte5,50 m

Aantal verdiepingen3

Breedte plot5,50 m

Aantal slaapkamers2

BeschikbaarheidHuurovereenkomst te respecteren

Aantal doucheruimtes1

Orientatie achterkantZuid

Aantal toiletten1

Energieprestatie

Certificaat elektriciteitJa, conform AREI

Keuring stookolietank-

EPC Referentie1490332

Financieel

Prijs€ 1.150 / maand

Plaatsbeschrijving€ 200

Waarborg€ 3.450

Comfort

VerwarmingCentraal

RaamkozijnenAluminium

KeukenUitgerust

InterieurDubbele beglazing, Veel lichtinval

BeglazingDubbel

BestemmingPrivé - ééngezins

Bebouwing

BebouwingGesloten

DakPuntdak

StaatPerfecte staat

Indeling

Living31 m²
l vorm - veel licht
Ingerichte keuken
open keuken
Terras2 m²
zon
Badkamer3.7 m²
grote inloopdouche
WC
aparte wc
Slaapkamer7.7 m²

Inkomhal

Slaapkamer11.3 m²

Gelijkaardige panden

Kwalitatieve hoekwinkel in de Nieuwe Gaanderij!
Nieuw

Kwalitatieve hoekwinkel in de Nieuwe Gaanderij!

huidevettersstraat 38-40 / 64-70, 2000 antwerpen (ref. 12495)
€ 1.250 / maand

Toon alle panden
Prachtig gerenoveerde 1-slpk duplex!
Nieuw

Prachtig gerenoveerde 1-slpk duplex!

koningin elisabethstraat 33 / 101, 2610 wilrijk (ref. 14580)
€ 900 / maand
EPC label

1
1
110 m²
Ruim 2-slpk appartement op toplocatie + garage!
Nieuw

Ruim 2-slpk appartement op toplocatie + garage!

prekersstraat 35-37 / 2, 2000 antwerpen (ref. 15087)
€ 1.190 / maand
EPC label

2
1
85 m²
135 m²
1